Hartelijk welkom op de website van de Vlierbeekriders. Onze club is opgericht in 2009 en we hebben al wat ervaring met het organiseren van ritten voor onze verschillende groepen. We proberen dit elk jaar te verbeteren. Onze startplaats is aan de Westerpoort van de Abdij van Vlierbeek te Kessel-Lo.

We rijden in 5 groepen:

  • groep V: 80 tot ± 120 km aan 30 à 35 km/uur
  • groep L: 80 tot ± 120 km aan 28 à 32 km/uur
  • groep I: 80 tot ± 100 km aan 26 à 29 km/uur
  • groep E: 60 tot ± 100 km aan 24 à 27 km/uur
  • groep R: 40 tot ± 70 km aan 21 à 24 km/uur

Iedere zondag, van maart tot eind september, voorzien we ritten voor alle groepen op de baan. Tijdens de herfst en de winter blijven we ook op de weg rijden als het weer het toelaat en is het mogelijk dat groepen worden samengevoegd om zo een mooie rit aan te bieden.

Heb je zin om eens te komen proberen, dan kan je altijd het secretariaat contacteren.

Of ben je er van overtuigd dat je de tijd van je leven zal beleven bij onze club, dan kan je dadelijk lid worden en hier inschrijven.